Najlepsze gry MMO na telefon i smartfona

Najlepsze gry MMO na telefon i smartfona

Liczba gier MMO dostępnych na smartfonach jest ogromna. Postanowiliśmy wybrać najlepsze tytuły, jakie są aktualnie dostępne na telefonach z systemem iOS i Android.

Lineage 2: Revolution

Lineage podbił już serca posiadaczy pecetów, dlatego teraz czas na mobilnych użytkowników. Gra z charakterystyczną mechaniką dla MMO RPG oferuje rozbudowany i bardzo ładny świat. Trzeba przyznać, że producenci wyszli obronną ręką i doskonale dostosowali sterowanie do potrzeb nowych telefonów.

Dungeon Hunter 5

Jedna z lepszych gier MMO popularnego studia jest dostępna na wszystkich platformach mobilnych. Królestwo rozwijać możesz na dwa sposoby - w trybie dla jednego gracza, jak i doskonałej wieloosobowej rozgrywce. Na graczy czekają codziennie ciekawe eventy i nowe misje. Gra charakteryzuje się też duża dynamiką i to jej ogromna zaleta.

Order&Chaos Online 3D

Order&Chaos nie jest najnowszą grą strategiczną, jednak wciąż wciąga bez końca. Grywalność jest tutaj na bardzo wysokim poziomie, dlatego na lekkie niedociągnięcia graficzne nikt specjalnie nie zwróci uwagi. Bardzo duża liczba graczy na jednym w jednym miejscu wróży pasjonujące starcia.

Legion of Heroes

Darmowa gra MMO na telefon ma kilka ciekawych rozwiązań urozmaicających rozgrywkę. Budowanie własnej armii to bardzo interesujące zadanie. Ciekawostką jest fakt, że Twoja drużyna zarabia złoto i funkcjonuje nawet jak nie jesteś w grze. Dzięki temu masz szansę jeszcze szybciej rozwinąć swoje umiejętności.

Pocket Legends

Prosta gra MMO sprawdzi się na każdym telefonie i za to należy jej się ogromny plus. Podczas rozgrywki musisz rozbudować swoją postać, wykonać misje i osiągać coraz wyższe poziomy. Do wyboru jest pięć bardzo ciekawie zaprojektowanych klas. Liczba graczy rośnie z miesiąca na miesiąc, więc przy tak dużej społeczności można się wykazać swoimi umiejętnościami.

Adventure Quest 3D

Multiplatformowa gra fantasy nie ogranicza do wyboru jednej postaci. Podczas rozgrywki możesz przełączać się pomiędzy wojownikami, paladynami czy magami. Wspólnie z innymi graczami musisz rozprawić się z potworami i innymi niebezpieczeństwami jakie będą na was czekać. Adventure Quest cieszy oko również dzięki swojej trójwymiarowej grafice.

Najlepsze gry MMO na telefon i smartfona

Heartstone

Karcianka, która wciąga na bardzo długie godziny przed ekranem telefonu. Czym zachęca szczególnie ten tytuł? Przede wszystkim grywalnością, która sprawia, że pojedynki z przeciwnikami są pasjonujące. Rozbudowana mechanika na początku może wydawać się skomplikowana, ale z każdą chwilą jest tylko lepiej. Warto też wspomnieć o świetnych animacjach i dopracowanych szczegółach.

Podobne artykuły