GoT: Winter is Coming miesiąc po premierze - podsumowanie

GoT: Winter is Coming miesiąc po premierze - podsumowanie

Game of Thrones Winter is Coming to przeglądarkowa gra strategiczna oparta na licencji popularnego serialu telewizyjnego, który zdobył serca tysięcy fanów na całym świecie. Serial liczy sobie już kilka lat, a obecnie jesteśmy na etapie śledzenia z zapartym tchem ostateniego, ósmego sezonu.

Każdy fan serialowej Gry o Tron doskonale zna fabułę i zasady panujące w świecie. Akcja toczy się na kontynencie Westeros, na którym różne rody szlacheckie knują intrygi i walczą o władzę. Fabuła bowiem zaczyna się w momencie, kiedy prawowity król Siedmiu Królestw oszalał i zapragnął zamordować wszystkich wokół siebie. Został on szybko powstrzymany. Niestety, tracąc przy tym życie. W tym momencie władzę przejął mężczyzna rodu Baratheon. To rozbudziło w innych potencjalnych kandydatach do tronu dziką żądzę i chęć zdobycia władzy dla siebie. Gdyby tego było mało, odgrodzoną od reszty kontynentu kilkuset metrowym murem Północ zamieszkują nieumarłe istoty, zagrażające wszystkim ludziom. 

 GoT: Winter is Coming miesiąc po premierze - podsumowanie

Gra Game of Thrones Winter is Coming to produkcja, która pozwala graczom stworzyć własny ród i stanąć do rywalizacji o tytułowy tron. Nie śledzimy tutaj bowiem losów rodziny Lannister Stark czy Targaryen, ale tworzymy własny Dom Szlachecki, który również stara się dotrzeć do władzy. Rozgrywka łączy ze sobą elementy gry strategicznej i RPG. Po stworzeniu własnego rodu staramy się przejąć kontrolę na mapie. Potrzebne do tego będą nie tylko potężne wojska, ale również strategiczne ich rozmieszczenie.  

Gra miała swoją premierę trochę ponad miesiąc temu, a już przyciągnęła do gry kilka milionów osób z całego świata. Przez ten miesiąc deweloperzy ze studia Yazoo Games wydali kilka aktualizacji głównie balansujących rozgrywkę, poprawy błędów, ale dodali również kilka nowych języków czy też słuchając się graczy zmienili delikatnie interfejs użytkownika na bardziej przyjazny graczom. 

Wraz z premierami kolejnych odcinków ostatniego już sezonu Gry o Tron producenci dają graczom bonusy takie jak przyśpieszacze, surowce czy diamenty, które pozwalają na znacznie więcej. Produkcja zyskuje na popularności coraz bardziej z każdym tygodniem.

Podobne artykuły