Najlepsze gry multiplayer na przeglądarkę w 2019 roku

Najlepsze gry multiplayer na przeglądarkę w 2019 roku

Gry multiplayer mają tysiące fanów na całym świecie. Wiele osób lubiących relaksować się podczas grania przez sieć różnych powodów nie może pozwolić sobie na instalację dużych plików na swoich komputerach. Z myślą o nich setki producentów tworzy gry multiplayer, które w pełni działają za pośrednictwem przeglądarki internetowej. W poniższej liście przedstawimy kilka najpopularniejszych i najlepiej ocenianych tytułów.

The Settlers Online

Strategie ekonomiczne to gry, które cieszą dużym uznaniem wśród graczy na całym świecie od wczesnych lat 90. Do najpopularniejszych tytułów z całą pewnością należy The Settlers. W 2010 roku tytuł ten został przeniesiony na przeglądarkę. Dzięki trybowi multiplayer pozwalającemu na interakcję z innymi graczami, The Settlers Online stał się jedną z najpopularniejszych przeglądarkowych multiplayerowych RTS.

OGame

Wszystkie osoby uwielbiające klimaty science-fiction z pewnością polubią OGame. Jest to osadzona w dalekiej przyszłości i odległej galaktyce gra strategiczna MMO dla przeglądarek. Wcielamy się tu w rolę kolonizatorów niewielkich planet, rozwijających swoje miasta. Gra liczy sobie niemal dwie dekady, przez co jest jednym z najbardziej grywalnych przeglądarkowych MMO z jedną z największych społeczności.

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2 to kontynuacja popularnej gry studia InnoGames. Podobnie jak wcześniej wymieniona seria Settlers, również Tribal Wars jest bardzo popularną strategią ekonomiczną polegającą na rozbudowie miasta. Gra przenosi nas w średniowieczne realia, gdzie stajemy się władcą niewielkiej osady. Tryb multiplayer pozwala na zawieranie przymierza jak i wojny z innymi graczami.

World of Tanks

Gry wojenne to gatunek, który porywa tysiące osób na całym świecie. Wiele osób już w latach 80. i 90. grało w “czołgi” o bardzo prostej grafice i zasadach. W 2010 światło dzienne ujrzała gra The World of Tanks będąca multiplayerowym FPS. W ciągu 9 lat stała się ona jedną z najpopularniejszych strzelanek.

Najlepsze gry multiplayer na przeglądarkę w 2019 roku

League of Angels II

League of Angels II to podobnie jak jego pierwsza część ciekawa przeglądarkowa gra MMORPG dla fanów turowego systemu walki i fantasy. W tej grze przenosimy się do fantastycznego świata, pełnego magii i potworów. Tutaj, z pomocą kompanów w trybie multiplayer walczymy z siłami zła. Gra zapewnia rozrywkę na wiele godzin.

Game of Thrones: Winter is Coming

Najnowsza odsłona franczyzy Gry o Tron to strategiczna gra przeglądarkowa w trybie MMO. Gra dostępna jest na rynku zaledwie od kilku dni, a już bije rekordy popularności. Można tu stworzyć własny ród starający się o Tron Westeros. Winter is Coming wypracowała system mikropłatności pozwalający na szybsze odblokowywanie niektórych przedmiotów czy poziomów, na szczęście dostęp do darmowej gotówki w grze można uzyskać m.in przez platformę Gamehag.

Podobne artykuły