Przeglądarkowe gry mmo, w które musisz zagrać

Przeglądarkowe gry mmo, w które musisz zagrać

Przeglądarkowe gry MMO to świetny sposób na rywalizowanie z innymi bez konieczności instalacji danego tytułu na komputerze. Niezależnie od tego jakim sprzętem dysponujesz, to czeka na Ciebie kilka naprawdę ciekawych gier dostępnych w oknie przeglądarki.

Dragon Ball Z Online

Fala popularności Dragon Ball Z rozpoczęła się od kultowej kreskówki. Wersja Online opiera się na prostej, lecz bardzo ładnej oprawie graficznej. Mechanika jest bardzo prosta - wybieramy ulubioną postać i walczymy nią z przeciwnikami. Cały urok tej wersji gry MMO tkwi właśnie w jej prostocie. To jeden z tych tytułów przeglądarkowych, w który po prostu trzeba zagrać.

Tribal Wars 2

Gra osadzona w czasach średniowiecznych musiała znaleźć się w naszym zestawieniu przeglądarkowych gier MMO. Ten tytuł przede wszystkim jest dostępny zupełnie za darmo. Budowanie królestwa, obrona, jak i bitwy z wieloma przeciwnikami są bardzo wciągające i dynamiczne. Tribal Wars 2  jest nowoczesną strategią dostępną dla każdego. Zdecydowanie polecamy w nią zagrać!

League of Angels 3

Trzecia część League of Angels czerpie to co najlepsze z poprzednich części. Jeszcze lepszą grywalność zapewnia cała masa nowych umiejętności, postaci, a także aktualizacji, które dostosowują grę do potrzeb graczy. Widać, że twórcy dbają o swoją społeczność i dobrze! To godny polecenia przeglądarkowy MMO RPG.

Soul Calibur

Gra MMO zaprojektowana na wzór popularnej serii, gdzie do walki stają postacie z różnych światów i innych kultowych tytułów. W tej wersji zoptymalizowanej pod przeglądarki znajdziesz jeszcze więcej bohaterów. Proste sterowanie i brak jakichkolwiek wymaga sprawia, że to idealna gra na wolne chwile.

Przeglądarkowe gry mmo, w które musisz zagrać

Rail Nation

To propozycja dla osób, które lubią rozbudowę. Tylko tutaj możesz poczuć się jak prawdziwy szef firmy kolejowej. Poprzez dobre inwestycje będziesz mógł się stać prawdziwym potentatem w dziedzinie transportu. Rail Nation zachęca także ładną i kolorową grafiką. Możliwości w tej grze przeglądarkowej jest sporo, dlatego nie mamy wątpliwości, że będziesz bawił się świetnie przez dłuższy czas.

Big Farm

Jeśli przypadły Ci do gustu takie tytuły jak Stardew Vallery czy Harvest Moon, to Big Farm jest tym, czego szukasz. W tej grze przeglądarkowej typu MMO musisz wcielić się w farmera. Oprócz uprawy ziem, czy hodowaniu zwierząt możesz rozmawiać z innymi graczami, a także zakładać z nimi rozmaite kluby. W Big Farm nie brakuje również odrobiny rywalizacji.

Conflict of Nations World War III

Przeglądarkowa gra strategiczna MMO opowiada o globalnym konflikcie, w którym bierzesz udział. Wcielając się w jednego z dowódców musisz poprowadzić swoją armię do zwycięstwa. Gra przypominająca trochę serię Comand&Conquer ma w sobie ogromny potencjał.

Dragon Awaken

Miłośnicy darmowych gier RPG MMO przy tym tytule będą bawić się znakomicie. Co ciekawe, tylko w tej grze możesz mieć własnego smoka, rozwijać jego umiejętności, które następnie wykorzystasz do starć z wrogami. Gra ma rozbudowaną fabułę, ale również mechanikę i całkiem spory zapas interesujących misji. To wszystko dostępne jest w oknie Twojej przeglądarki.

Podobne artykuły