5 najlepszych MMO w świecie fantasy

5 najlepszych MMO w świecie fantasy

Granie to drugie życie dla większości ludzi, ale gry MMORPG to zupełnie inny rodzaj wirtualnej rozrywki. Jest po prostu coś, co sprawia, że poświęcasz niezliczone godziny na poprawę swojej postaci i stanie się jednością z wirtualnym światem. W grach MMO masz okazję również spotykać i ścierać się z prawdziwymi przeciwnikami z całego świata. Jeśli dodatkowo wirtualny świat, po którym się poruszasz, pełen jest magii i istot niespotykanych w realu, rozgrywka staje się o wiele bardziej wciągająca. Oto lista kilku najciekawszych gier MMO osadzonych w świecie fantasy.

 

Final Fantasy XIV

Grinding poprzez fabułę Final Fantasy polega na poznawaniu najlepszych gier MMO wszech czasów. Niestety, musieliśmy wybrać jeden, a Final Fantasy XIV był ostatecznym wyborem. To arcydzieło Square Enix ma zaledwie 5 lat, ale wpłynęło na niezliczone tytuły.

5 najlepszych MMO w świecie fantasy

Piękny design sprawi, że w Eorzea poczujesz się jak w domu, nawet jeśli przechodzisz przez siódmą klęskę umbralną. Mimo że oryginalne wydanie w 2010 r. zostało zrobione w pośpiech, to ostateczna wersja zawładnęła światem gier.

 

The Elder Scrolls Online

Zanim oficjalnie ogłoszono The Elder Scrolls Online, cała branża gier wideo zastanawiała się, kiedy pojawi się TES MMORPG. Dzięki niestrudzonej pracy ludzi w Bethesda stały się ona jedną z najlepszych gier MMORPG wszech czasów. Możesz wybrać między trzema frakcjami i walczyć przeciwko szpiegom, smokom i innym nadprzyrodzonym wrogom. Stałe aktualizacje i DLC z pewnością utrzymają tę zapierającą dech w piersiach grę przez długi, długi czas. To obowiązkowe dzieło sztuki.

Guild Wars 2

Guild Wars 2 jest jedną z rzadkich gier MMORPG, w które przedstawiają historię zainspirowaną istniejącymi dziełami sztuki i zmodyfikowaną przez jej twórców. Na podstawie kilku opowiadań H. P. Lovecrafta gra jest prawdziwym hołdem dla wszystkich wielkich dzieł horroru i fantasy. Walcz z przeciwnikami i pokonaj Starsze Smoki. Chociaż nie jest to nowa gra MMO, to wciąż jest arcydziełem i można w nią grać jeszcze przez wiele lat. ArenaNet i NCSOFT wykonały mistrzowską pracę.

Podobne artykuły