Gry MMO dla dziewczyn po polsku

Gry MMO dla dziewczyn po polsku

Zastanawiasz się jaka gra MMO będzie najlepszym wyborem dla dziewczyny? Prezentujemy nasze zestawienie ciekawych tytułów, które są dostępne w polskiej wersji językowej. Sprawdź!

Final Fantasy XIV

Można powiedzieć, że Final Fantasy XIV to gra jedyna w swoim rodzaju. Dzięki dużej różnorodności klas, ulepszonej grafice, a także znakomitemu systemowi walki, tym tytułem również zainteresują się dziewczyny. Przemierzanie otwartego świata i walka z potworami jest bardzo ciekawa. W porównaniu do oryginalnej wersji, gra MMO z 2010 roku została gruntownie ulepszona. Final Fantasy XIV jest dostępne dla dziewczyn po polsku.

Gloria Victis

Dla miłośniczek średniowiecznego klimatu i gier MMO Gloria Victis jest świetną propozycją. Przede wszystkim ten tytuł jest od początku do końca dostępny w polskiej wersji językowej. Twórcy skupili się nie tylko nad rozwojem postaci i wyposażenia. System walki non-target w otwartym PvP jest wymagający, ale jednocześnie bardzo wciągający. Ta nietypowa gra MMO spodoba się niejednej dziewczynie.

World of Tanks

Ta pozycja w naszym zestawieniu może nieco dziwić, jednak społeczność dziewczyn w World of Tanks jest wbrew pozorom bardzo duża. Dołączenie do gry jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i tych nieco bardziej zaawansowanych graczy. Cały arsenał czołgów, rozbudowane plansze, a także świetnie dobrani przeciwnicy sprawiają, że każdy odnajdzie wiele frajdy w World of Tanks. Ta gra MMO jest również dostępna całkowicie po polsku i to jedna z jej wielu zalet.

Big Farm

Prosta, ale bardzo ładna gra MMO opiera się na bardzo prostych zasadach. Zadaniem gracza jest rozwijanie tytułowej farmy. Zbierając plony masz szansę na zdobycie pieniędzy, które są niezbędne do dalszego ulepszania budynków i tworzenia nowych miejsc. Zaletą tej gry MMO jest możliwość rywalizacji z innymi w rozmaitych zadaniach. Dla dziewczyny to fajna, luźna gra, która jest dostępna całkowicie w polskiej wersji językowej.

Aion

Gry MMO dla dziewczyn po polsku

Ta gra przewija się przez wiele rankingów gier. Dlaczego ten tytuł będzie świetnym wyborem dla dziewczyny? Już na samym początku trzeba opowiedzieć się po stronie aniołów lub diabłów. Następnie wystarczy rozwijać swoją postać i odkrywać zakątki ogromnego otwartego świata. Bajkowa wręcz grafika cieszy oko i nie pozwala znudzić się tym tytułem. Rozbudowana fabuła i ogromna ilość misji gwarantują zabawę na najwyższym poziomie.

The Settlers Online

Strategiczna gra MMO stworzona na bazie kultowej serii. Wersja online ma do zaoferowania złożony świat, w którym trzeba budować i rozwijać swoje tereny. W grze możesz wchodzić również w interakcje z innymi uczestnikami. Dzięki możliwości zawiązywania sojuszy, a także handlu szybciej zdobędziesz surowce niezbędne do budowy. The Settlers Online to gra MMO, która skupia całą rzeszę dziewczyn.

Podobne artykuły