Gry MMO z Pokemonami - 5 najlepszych

Gry MMO z Pokemonami - 5 najlepszych

Seria Pokemon doczekała się nie tylko wielu ekranizacji filmowych, ale również ciekawych gier. Miłośnicy dobrego MMO nie poczują się zawiedzeni, ponieważ wybraliśmy 5 najlepszych tytułów z tego popularnego gatunku. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Pokemon Planet

Darmowa gra przeglądarkowa polega na eksploracji świata i zbieraniu Pokemonów. Do złapania są tysiące różnych stworków, które na pewno dobrze znacie z tej animowanej serii. Świat Pokemon Planet jest bardzo rozbudowany i można śmiało powiedzieć, że jest on jednym z największych, pośród innych tytułów. Ogromną zaletą jest możliwość wspólnej gry z kilkoma znajomymi i łapanie wraz z nimi Pokemonów. Tylko tutaj poczujesz się jak prawdziwy trener!

Gry MMO z Pokemonami - 5 najlepszych

Pokemon TCG

Lubisz karcianki typu Gwint czy Heartstone? W takim razie Pokemon TCG jest idealną grą MMO dla Ciebie. Rozgrywka wydaje się pozornie prosta, jednak w rzeczywistości to bardzo rozbudowany tytuł. Do zdobycia, jak i kupienia jest wiele kart z interesującymi Pokemonami. Gdy będziesz miał już zbudowaną swoją talię, to wówczas możesz przystąpić do rozgrywki z przeciwnikiem. Ulepszanie postaci jest świetnym sposobem na łatwiejsze pokonanie rywala. Ciekawa oprawa graficzna w połączeniu z dostępnością na wiele platform sprawia, że to jedna z najlepszych gier z Pokemonami w roli głównej.

PokeX Games

Gra MMO dostępna za darmo, swoją grafiką nawiązuje do starych tytułów dostępnych niegdyś na przenośnych konsolach. Twoje zadanie jest bardzo proste. Zupełnie jak w filmie musisz przemierzać otwarty świat i wraz ze swoimi Pokemonami pokonywać kolejnych przeciwników. Jak na pozornie prostą mechanikę, PokeX Games oferuje sporo możliwości takich jak handel z innymi graczami, czy przygotowywanie przynęt do złapania Pokemonów. Tytuł stworzony przez fanów wciąga bez końca na wiele godzin.

Gry MMO z Pokemonami - 5 najlepszych

Pokemon Revolution Online

Twórcy Pokemon Revolution wyraźnie inspirowali się popularnymi seriami gier z dawnych lat. To jednak nie jest w żaden sposób wadą bo do ten tytuł wierni fani docenią przede wszystkim za wierne odwzorowanie wielu elementów, które wpływały pozytywnie na rozgrywkę. Zasady są bardzo proste i jak przystało na Pokemony opierają się na dążeniu do bycia najlepszym. Serwery obfitują w sporą rzeszę graczy, dlatego po drodze na pewno spotkasz wymagających przeciwników. Na pewno plusem jest możliwość założenia własnej gildii i porozmawiania z graczami. Fajnym dodatkiem jest również oprawa muzyczna dobrze znana wszystkim fanom. 

PokeMMO

Gra MMO z Pokemonami to kolejny tytuł umożliwiający zwiedzanie świata. Na pewno w porównaniu do innych gier odwzorowaniem względem oryginalnych gier jest jeszcze lepsze. Gra jest cały czas aktualizowana i wzbogacana o nowe możliwości. Cały czas możesz wziąć udział w rozmaitych turniejach czy stanąć do walki jeden na jednego. Prosta, ale jakże dobrze dopracowana gra sprawia, że każdy miłośnik Pokemonów nie przejdzie obok niej obojętnie.

Podobne artykuły