Najlepsze gry mmo po polsku - sprawdź nasz ranking

Najlepsze gry mmo po polsku - sprawdź nasz ranking

Gry dostępne w języku polskim są chętnie wybierane przez graczy, ponieważ pozwalają na zrozumienie wszystkich elementów rozgrywki bez większego problemu. Dialogi przetłumaczone na ojczysty język pozwalają wciągnąć się jeszcze bardziej. Wybraliśmy do naszego rankingu kilka najlepszych gier MMO po polsku!

  1. Neverwinter

Neverwinter nie bez powodu okupuje czołowe miejsca wielu rankingów gier MMO. Tytuł dostępny po polsku całkowicie za darmo jest przepełniony akcją. Świat oparty na kultowym Dungeons&Dragons zawiera interesujące postacie takie jak Łotrzyk Oszust czy Oddany Kapłan. W wygranych pojedynkach liczą się nie tylko umiejętności, ale również zebrany po drodze ekwipunek. Mimo upływu lat Neverwinter wciąż bawi tak samo dobrze.

  1. World of Warcraft

Kultowa gra typu MMO RPG po zainstalowaniu specjalnego dodatku będzie dostępna w polskiej wersji językowej. Dzięki zaangażowaniu prawdziwych fanów tego sieciowego tytułu. Na ten moment wiele ważnych elementów gry jest już przetłumaczonych, co znacznie poprawia komfort gry. World of Warcraft jest jedną z najlepszych gier MMO w historii, dlatego warto w nią zagrać. Ogromny świat do odkrycia, cała masa zadań do wykonania czy ciekawe postacie, w które możesz się wcielić - to tylko kilka zalet tego niesamowitego tytułu. 

  1. World of Tanks

Darmowa gra akcji typu MMO zyskała grono sympatyków na całym świecie. W pełni polska wersja językowa sprawia, że modyfikacje pojazdów, a także wykonywanie poszczególnych misji jest jeszcze łatwiejsze. Warto wspomnieć, że World of Tanks charakteryzuje się bardzo dynamiczną rozgrywką i ogromnym arsenałem broni, czołgów, a także innych elementów pomagających w walce z przeciwnikami. Jeśli jeszcze nie grałeś w tą popularną grę MMO, to koniecznie musisz nadrobić zaległości!

Najlepsze gry mmo po polsku - sprawdź nasz ranking

  1. Aion

Gra typu free-to-play oferuje kilka zróżnicowanych frakcji i klas wojowników. Dopracowany niemal w każdym calu świat wciąż skrywa wiele tajemnic. Sama gra opiera się na wykonywaniu misji i rywalizacji z innymi. Ogromna społeczność graczy wciąż obecna w Aionie sprawia, że na polach walki jest spora liczba osób. Warto dodać, że gra MMO jest dostępna po polsku, co jest jej ogromnym plusem.

  1. War Thunder

War Thunder swoją mechaniką przypomina nieco World of Tanks, jednak w tym wypadku zasiądziesz nie za sterami czołgu, a samolotu. Walka w przestworzach jest interesująca. Dostępność rozmaitych maszyn robi wrażenie, podobnie jak arsenał, który możesz wykorzystać do walki ze swoimi wrogami. War of Thunder jest wydany w polskiej wersji językowej, dlatego ze zrozumieniem nie będziesz miał problemu.

  1. Gloria Victis

Gra osadzona w średniowiecznych czasach swoją oprawą graficzną idealnie oddaje klimat dawnych czasów. Eksploracja świata jest ciekawa, podobnie jak wykonywanie zleconych zadań. Do plusów trzeba zaliczyć też mechanikę walki z przeciwnikami. Do rozprawienia z przeciwnikami z pewnością pomocny okaże się rozbudowany ekwipunek. Gra MMO zawiera polskie dialogi, jak i napisy.

Podobne artykuły