Najlepsze gry multiplayer online - w roku 2019

Najlepsze gry multiplayer online - w roku 2019

Ilu graczy tyle upodobań odnośnie rozgrywki. Wiele osób lubi gry solowe, od początku do końca przechodząc fabułę samemu. Inni z kolei uwielbiają gry, w których mogą zmierzyć się z realnymi przeciwnikami lub zawrzeć sojusz z przyjaciółmi i walczyć przeciwko siłom zła. W poniższej liście przedstawimy kilka najlepszych gier multiplayer.

Tom Clancy's Division 2

Fani strzelanek na pewno doskonale znają serię taktycznych TPSów Tom Clancy’s. Najnowsza część serii Division 2 bije rekordy popularności od daty premiery. Gra przenosi nas do zniszczonego, postapokaliptycznego Waszyngtonu. Tryb multiplayer pozwala nam na kooperację pomiędzy graczami w walce przeciwko antagonistom. Jest to z całą pewnością jedna z najlepszych taktycznych multiplayerowych shooterów.

Najlepsze gry multiplayer online - w roku 2019

League of Legends

League of Legends, w skrócie zwana LoL’em to chyba jedna z najpopularniejszych gier na całym świecie, która od dekady zdobywa serca graczy. Jest to gra typu MOBA czyli Multiplayer Online Battle Arena, osadzona w fantastycznym świecie. Trwające po około pół godziny potyczki online przeprowadzane są pomiędzy graczami z dwóch drużyn. LoL od wielu lat cieszy się tytułem jednej z najlepszych sieciowych MOBA. Gra wypracowała system mikropłatności, a wewnętrzna waluta często udostępniana jest jako nagroda czy bonus na platformach gamingowych, takich jak chociażby Gamehag.

World of Tanks

Tysiące osób na całym świecie uwielbia gry wojenne. Tytuły, w których motywem przewodnim są walki czołgów w systemie FPS lub TPS cieszą się ogromnym uznaniem. Do najpopularniejszych i najlepszych multiplayerów wojennych należy gra World of Tanks. Mamy tu do dyspozycji dziesiątki maszyn z różnych okresów i różnych frakcji. World of Tanks to z całą pewnością najlepsza i najpopularniejsza wojenna strzelanka multiplayer.

Najlepsze gry multiplayer online - w roku 2019

oGame

OGame to tytuł, który znany jest graczom na całym świecie od kilkunastu lat. Ta multiplayerowa gra osadzona jest w odległej galaktyce i opiera się na motywach strategii. W OGame wcielamy się w rolę kolonistów zasiedlających planetę i dbających o jej rozwój cywilizacyjny i ekonomiczny. Gra liczy sobie niemal dwie dekady więc z całą pewnością posiada jedną z najliczniejszych grup graczy. Niektórzy weterani OGame posiadają już ogromne, w pełni rozwinięte układy planetarne.

Dota 2

Dota 2, to podobnie jak LoL sieciowy MOBA dla wielu graczy. Jednorazowe starcia przeprowadzane są między dwoma pięcioosobowymi zespołami. Gra ta jednak osadzona jest w fantastycznym, futurystycznym świecie i przewijają się w niej motywy strategiczne. Dota 2 cieszy się naprawdę wysoką oceną wśród graczy i dużą popularnością. Twórcy nie przestają oferować nowych trybów i możliwości.

Grand Theft Auto: Online

Seria Grand Theft Auto, czyli w skrócie GTA liczy sobie już ponad dwie dekady. Co kilka lat wychodziła nowa część, wprowadzająca nowe, ciekawe elementy. GTA V doczekało się między innymi swojego multiplayerowego trybu, jakim jest GTA Online. W grze możemy wykonywać najrozmaitsze misje solo lub w zespole. Gra posiada wewnętrzą walutę znacznie ułatwiającą i urozmaicającą rozgrywkę. Doładowania tej waluty również często można wygrać na zewnętrznych platformach.

Podobne artykuły