Polecane gry MMO Online za darmo - spis gier

Polecane gry MMO Online za darmo - spis gier

Liczba darmowych gier MMO jest ogromna, dlatego wybór najlepszego tytułu nie należy do najłatwiejszych zadań. Sprawdź, polecane przez nas gry MMO!

Spis polecanych gier MMO:

  • World of Tanks
  • Guild Wars 2
  • Crossout
  • Neverwinter
  • Star Trek Online
  • Tera
  • Star Conflict
  • Aion

World of Tanks

Twórcy World of Tanks odnieśli ogromny sukces. Niewiele osób spodziewało się, że walki czołgów okażą się tak wciągające. Jednak WoT ma się dobrze i ciągle nas czymś zaskakuje. Mechanika gry, grafika, czy ogromny arsenał. W ten tytuł po prostu trzeba zagrać.

Polecane gry MMO Online za darmo - spis gier

Guild Wars 2

Guild Wars 2 nie jest już młodą grą, jednak nie można odmówić jej uroku. Czym gra wyróżnia się na tle innych? Przede wszystkim ładną i zróżnicowaną krainą, gdzie są obecne rozmaite rasy. Sama mechanika i rozwój umiejętności stoi na bardzo wysokim poziomie.

Crossout

Darmowa gra MMO online pozwala przenieść się do postapokaliptycznego świata. Gracze mogą wykazać się tutaj kreatywnością i nieszablonowym podejściem do walki z przeciwnikami. Tego tytułu nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu.

Neverwinter

Neverwinter jest darmową grą MMO dostępną na różne platformy. Twórcy główny nacisk położyli na system kooperacji, który sprawdza się w rozgrywce znakomicie. Zarówno świat, jak i przedstawiona historia nawiązują do znanego już Dungeons&Dragons, co jest świetną wiadomością dla fanów tamtej serii. To dynamiczna i niesamowicie wciągająca gra MMO.

Star Trek Online

Gra MMO stworzona przez Arc Games jest osadzona w uniwersum Star Treka. Tytuł zawiera wiele elementów znanym wszystkim fanom serii. Nowi gracze też nie poczują się zawiedzeni, bo cały świat Star Treka jest ładny, a rozgrywka interesująca. Wcielając się w rolę kapitana masz pełną kontrolę nad rozwojem postaci i całej historii. 

Tera

Tera ma wszystkie elementy, które charakteryzują dobrą grę MMO. Ogromny wybór ras, rozwój postaci, rozbudowane questy czy unikalny system walki. To wszystko sprawia, że serwery Tery są zapełnione przez setki tysięcy graczy. Każda bitwa z przeciwnikiem i wykonywanie zadań dostarcza masę frajdy. To tytuł obowiązkowy dla każdego miłośnika dobrego MMO.

Star Conflict

Gra MMO online stawia przede wszystkim na umiejętności gracza. Plusem Star Conflict jest stosunkowo łatwe do opanowania sterowanie. Po pierwszych starciach gracz Bitwy w kosmosie PVP są bardzo widowiskowe. Obojętnie nie można przejść obok świetnej oprawy graficznej. Kosmos, jak i statki kosmiczne cieszą oko.

Aion

Motywem przewodnim gry Aion jest odwieczny konflikt dwóch ras. Fabuła na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbyt wciągająca, jednak po kilku godzinach rozgrywki można zmienić zdanie. Fantastyczny świat także prezentuje bardzo wysoki poziom. W pełni darmowa gra MMO jest warta każdej poświęconej minuty.

Podobne artykuły