Przegląd wybranych gier strategicznych MMO

Przegląd wybranych gier strategicznych MMO

Gry strategiczne MMO pozwalają na integrację z innymi osobami jednocześnie wymagając od gracza doskonałych umiejętności planowania. Wybraliśmy kilka ciekawych gier MMO, w które warto zagrać już teraz!

Forge of Empires

Ładna i wciągająca gra strategiczna wymaga od gracza zbudowania imperium praktycznie od zera. Osadzenie gry w czasach epoki kamienia to ciekawy ruch ze strony producenta. Dzięki temu Forge of Empires znacznie wyróżnia się na tle innych. Przyjemna grafika cieszy oko i sprawia, że kolejne godziny gry upływają bardzo szybko.

The Settlers Online

Przegląd wybranych gier strategicznych MMO

Popularnych Settlersów każdy dobrze zna. Twórcy postanowili umożliwić grę po sieci i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Mechanika, jak i wiele elementów zostało przeniesionych z poprzednich części. W ten sposób można poczuć nutkę nostalgii z dawnych lat i na nowo przeżywać wykonywanie wszystkich misji. Władanie królestwem w wersji sieciowej nigdy nie było ciekawsze!

Clash of Clans

Gra strategiczna MMO głównie znana jest z telefonów. Cała rozgrywka w zasadzie od początku gdy tworzymy swoją osadę z wojownikami po samą walkę jest bardzo dynamiczna. Tutaj ani przez minutę nie będziesz się nudził. Bitwy z innymi graczami to prawdziwa przyjemność.

Stronghold Kingdoms

Przegląd wybranych gier strategicznych MMO

Znana wszystkim Twierdza powraca w nowej oprawie. Zasada jest bardzo podobna, jak w poprzednich odsłonach. Musisz rozwijać swój zamek, bronić się przed przeciwnikami, a kiedy przyjdzie taka potrzeba, to również ich atakować. Średniowieczny klimat

Vega Conflict

Darmowa gra strategiczna MMO ma kilka asów w rękawie. Proste bitwy w galaktyce mają w sobie niepowtarzalny klimat. W potyczkach udział może brać bardzo duża liczba graczy, co jest znacznym utrudnieniem na drodze do zwycięstwa. Wszystkie misje, które wykonujesz odbywają się w czasie rzeczywistym i to również jedna z wielu zalet. Vega Conflict to gra strategiczna MMO, którą warto wypróbować.

Game of War: Fire Age

Strategia z Starożytnym Rzymem na pierwszym planie ma w sobie kilka fajnych elementów dobrego RPG. W Game of War znajdują się także elementy fantastyki, dlatego nie ma mowy tutaj o nudzie. W dużym stopniu położono nacisk na rozbudowę, ale miłośnicy dobrej walki z innymi graczami na pewno nie poczują się zawiedzeni.

Mobile Strike

Gra Mobile Strike jest reklamowana przez gwiazdy światowego formatu nie bez powodu. Strategia wojenna przeznaczona na urządzenia mobilne rozgrywa się w czasie rzeczywisty. Każdy z dowódców musi poprowadzić swoją armię, która musi wygrać z wrogami. Ułatwieniem mają być rozmaite bronie, ale również pojazdy. W wojennej strategii trzeba wykazać się dobrymi umiejętnościami taktycznymi. Wymagająca rozgrywka jest jednocześnie przyjemna.

Podobne artykuły