TOP 5 gier MMO o koniach i zwierzętach

TOP 5 gier MMO o koniach i zwierzętach

Gry MMO to nie tylko strzelanki i fantastyka. Jeśli chcesz nieco oderwać się od znanych już tytułów, to warto sięgnąć po grę MMO z koniami i innymi zwierzętami w roli głównej. Zobacz, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Horse Quest Online

Nietypowa, ale jednocześnie bardzo interesująca gra MMO. Głównymi bohaterami są konie, w które wcielają się gracze. Przemierzając krainę musisz wykonywać zadania, a także rozwiązywać rozmaite zagadki. Każdy koń ma swoją własną historię oraz drzewko rozwoju. Plusem jest możliwość jego pełnej personalizacji. Grafika trochę przypomina świat fantastyczny, ale to można uznać jako zaletę. Ta gra MMO zadowoli tych starszych, jak i nieco młodszych graczy.

Endless Forest

Endless Forest to przede wszystkim wielki las, w którym żyją jelenie mające ludzkie twarze. Z innymi graczami możesz komunikować się wyłącznie za pomocą dźwięków. Wyjątkowość gry MMO polega na całkowitym braku walki. Tak naprawdę będziesz odkrywał las i cieszył się każdą spędzoną minutą w magicznym świecie. Endless Forest nie ma żadnego celu, to tak naprawdę dobra rozrywka. To wybór dla osób, które chcą poznać uczestników. Tutaj nie trzeba gonić za levelami, wystarczy biec przed siebie.

WolfQuest

TOP 5 gier MMO o koniach i zwierzętach

Lubisz wilki? W takim razie Wolf Quest będzie idealną grą dla Ciebie. Ten tytuł skupia się przede wszystkim na wilkach szarych, które żyją w parku Narodowym Yellowstone. Każdy może wybrać, w jaki sposób chce przemierzać dziki świat. Podążaj jako samotny wilk, dołącz do znajomego lub załóż własną watahę i zajmij swoje terytorium. Wychowanie wilczych szczeniaków to mały dodatek, który na pewno cieszy. Grafika 3D być może nie powala, ale nie przeszkadza to w znakomitej zabawie.

Club Penguin

Ta gra MMO jest skierowana do nieco młodszej grupy. Stworzona przez Disneya umożliwia grę jako pingwinek. Po stworzeniu swojej postaci musisz wykonywać zadania i odwiedzać rozmaite miejsca. Co ciekawe razem ze swoją drużyną możesz rozwiązywać zagadki i przeżywać interesujące przygody. Kreskówkowa grafika sprawia, że można poczuć się jak w jednej z ulubionych bajek. Każde zadanie w grze jest stosunkowo proste, a opanowanie sterowania zajmuje mniej niż kilkanaście sekund. Grając w Club Penguin można dodatkowo otrzymać widżety, tapety na komputer czy komiksy.

Furcadia

Gra MMO przepełniona zwierzętami i innymi mistycznymi postaciami. Fantastyczny świat w 32-bitowej szacie graficznej jest czymś, co wyróżnia się na tle innych gier ze zwierzętami. Możliwości są tutaj bardzo duże. Bez większego problemu można tworzyć rozmaite konstrukcje ułatwiające pokonywanie otwartego świata. Twórcy nie zapomnieli o mini grach, festiwalach czy specjalnych wyzwaniach. To wszystko połączone jest z całkiem sporą społecznością. Do komunikowania się służy czat, dzięki czemu szybciej poznasz nowe osoby i stworzysz własną grupę. 

Podobne artykuły