Wybrane i polecane gry MMO bez pobierania w przeglądarce

Wybrane i polecane gry MMO bez pobierania w przeglądarce

Ilość dostępnych gier MMO bez pobierania w przeglądarce jest ogromna i tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Wybraliśmy dla Ciebie kilka interesujących tytułów, które są polecane przez graczy.

League of Angels III

Legue of Angels III udowadnia, że istnieją dobre gry MMO w wersji przeglądarkowej. Niezwykle popularny tytuł w porównaniu do swoich poprzedników został mocno dopracowany. Turowy system rozgrywki sprawia, że jest ona dynamiczna i wciągająca jednocześnie. Potwory, jak i zadania do wykonania są ciekawe, dlatego nie można mówić tutaj o nudzie. To jedna z lepszych przeglądarkowych gier MMO bez konieczności pobierania.

Dragon Awaken

Swoją mechaniką i oprawą Dragon Awaken nawiązuje nieco do wcześniej przedstawionego tytułu. Fantastyczny świat skupia się głównie na żyjącym w nich smokach. W tej grze MMO masz pełną kontrolę nad rozwojem swojej postaci. Nie brakuje tutaj również rozbudowanych questów. Sama fabuła z każdą kolejną godziną gry staje się coraz ciekawsza.

Battlestar Galactica Online

To jedna z najpopularniejszych gier MMO nie wymagających pobierania. W oknie przeglądarki ukaże Ci się piękny i niesamowicie dopracowana galaktyka, gdzie jest obecna rasa Cyklonów, a także niewielka grupa ludzi. Opowiadając się po stronie jednej z ras rozpoczyna się walka o przetrwanie. Battlestar Gallactica ma wszystkie elementy dobrego MMO, dlatego to świetny wybór bez konieczności pobierania w przeglądarce.

Chrono Wars

Ciekawy tytuł bierze to co najlepsze z gier akcji RPG. W połączeniu z możliwościami klasycznego MMO RPG dostajemy kompletną grę w oknie przeglądarki. Chrono Wars opiera się na nowym silniku 3D, co widać po doskonałej oprawie graficznej. Unikalna i ciekawa fabuła to niewątpliwie bardzo mocna strona tej gry. Dzięki dużej ilości różnych trybów rozgrywki każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Crystal Saga

Crystal Saga to kolejna gra przeglądarkowa oferująca rozbudowane możliwości. Do wyboru jest spora ilość różnych klas, które dysponują rozmaitymi umiejętnościami. Każdy z bohaterów może dostać nowe wyposażenie gotowe do ulepszenia. Fantastyczny świat rodem z Anime sprawia, że gracze nie przejdą obok tego tytułu obojętnie.

Dragon Ball Z Online

Wybrane i polecane gry MMO bez pobierania w przeglądarce

Znane wszystkim postacie popularnej kreskówki powracają w nowej wersji. Dragon Ball Z Online. Gracze mogą brać udział w ciekawych bitwach, a także przemierzać przygotowany przez twórców świat. Każda wygrana pozwala na rozbudowanie postaci. Najlepsi gracze mają szansę stać się Super Sajanami, którzy jak wiadomo dysponują nieprzeciętnymi umiejętnościami.

Dead Frontier

Survival horror w wydaniu MMO łączy elementy trzecioosobowej strzelanki z klasycznym RPG. Pokonywanie nadchodzących zombie jest niezwykle interesujące i wciągające. Dead Frontier nie ma najładniejszej grafiki, jednak przy dobrej mechanice to schodzi na drugi plan. W pełni darmowa gra MMO nie wymaga pobierania żadnych dodatkowych materiałów.

Podobne artykuły