3 najlepsze sposoby na zarabianie poprzez granie w gry online

3 najlepsze sposoby na zarabianie poprzez granie w gry online

Gry online dla wielu to nie tylko fajna rozgrywka, ale również sposób na zarabianie. Przedstawiamy 3 najlepsze sposoby, które sprawią, że w wolnych chwilach będziesz mógł się wzbogacić. Sprawdź, jak to zrobić.

Dołącz do turnieju

W grach MMO czy MMO RPG ciągle organizowane są mniejsze lub większe turnieje. W wielu głównymi nagrodami są pieniądze, a także rozmaite akcesoria dla graczy. Jeśli czujesz się dobrze w takich grach jak CS:GO, League of Legends czy World of Tanks, to możesz zmierzyć się z innymi i pokazać im, że jesteś najlepszy. To bardzo prosty, ale skuteczny sposób na zarabianie online.

Wykonywanie misji i zdobywanie punktów

Ciekawą propozycję dla osób, które chcą zarabiać przygotował serwis Gamehag. Grając w wybrane przez siebie gry będziesz otrzymywał za poszczególne zadania Kamienie Dusz. To specjalne punkty, które pozwalają na wymianę, na nagrody. Jakie? Przede wszystkim karty podarunkowe na konkretną ilość pieniędzy, które możesz wykorzystać do zakupów. Dodatkowo możesz zdobyć specjalne bony dostępne zarówno w euro, jak i dolarach. Jeśli potrzebujesz wirtualnych monet do trybu Battle Royale, to na Gamehag jest sporo takich doładowań. Wszystko sprowadza się do grania. Nie jesteś ograniczony tylko do tego jednego tytułu. Na stronie głównej znajdziesz gry przeglądarkowe, a także ekskluzywne tytuły do pobrania. Serwis przygotował nawet specjalną aplikację umożliwiającą zdobywanie Kamieni Dusz bezpośrednio z poziomu smartfona.

3 najlepsze sposoby na zarabianie poprzez granie w gry online

Rejestracja w serwisie jest w pełni darmowa, dlatego nie ponosisz żadnych opłat. To doskonały sposób na zarabianie poprzez granie online. Dodatkowo możesz poznać ciekawych ludzi i dzielić się nimi swoimi spostrzeżeniami na forum. Często można tam znaleźć artykuły i porady dotyczące zarabiania w konkretnych grach.

Handluj przedmiotami

W takich grach jak Counter Strike: Go można zdobywać skrzynki i skiny. Mając w swojej kolekcji wiele rozmaitych przedmiotów możesz na nich zarabiać. Wystarczy wystawić aukcję i czekać, aż pojawi się ewentualny kupiec. Aby zarobek był jeszcze większy, to skiny i skrzynki do CS:GO możesz zdobyć całkowicie za darmo. Jak to zrobić? Zarobione na graniu Kamienie Dusz można w każdej chwili wymienić na przedmioty z różnych gier. Często są organizowane również losowania pozwalające na darmowe zdobycie ciekawych nagród.

Nagrody, jakie możesz zdobyć to nie tylko skiny i skrzynki do CS:Go. To także cała masa rozmaitych kluczy do gier, kart podarunkowych czy abonamentów. Wielu graczy szuka na nie okazji, dlatego możesz im zaoferować coś z tej listy po niższej cenie. Na pewno będziesz mógł na tym zarobić.

Podobne artykuły