Gamehag - przyjemne z pożytecznym

Gamehag - przyjemne z pożytecznym

Każdy od czasu do czasu lubi oddawać się przyjemnościom. Formy rozrywki to kwestia gustu. Jednym przyjemność sprawi zjedzenie kawałka czekolady, drudzy wolą spędzić kilka wolnych chwil na graniu w gry. Dlaczego gry online są dziś tak popularne? Co otrzymują gracze w zamian za granie?

Fenomenalny pomysł na rozrywkę

Gry przeglądarkowe wywołały istną rewolucję w świecie rozrywki. Już sam fakt, że są darmowe, przyciąga przed monitory komputerów tysiące fanów każdego dnia. Gry nie wymagają instalacji, wobec czego nie zajmują miejsca na twardym dysku. Do grania można wrócić w dowolnej chwili, ponieważ gry są dostępne na każdym urządzeniu mobilnym.

Od dawna prowadzone są dyskusje dotyczące zalet i wad gier. Rodzice zarzucają swoim dzieciom, że zaniedbują codzienne obowiązki, niszczą wzrok przed monitorem czy zwyczajnie marnują czas. Tymczasem dostrzeżono wiele pozytywów grania w gry, w tym między innymi sprawność w podejmowaniu kluczowych decyzji czy zaostrzenie widzenia. Dodatkowo gracze nawiązują międzynarodowe przyjaźnie i szlifują język obcy. Same plusy!

Czym jest Gamehag?

Gamehag jest serwisem oferującym ciekawe gry na komputer za darmo graczom w każdym wieku. Właściciele serwisu wymagają od użytkownika założenia konta. Po wypełnieniu formularza zawodnik zyskuje dostęp do mnóstwa gier, za granie w które może uzyskać nagrody.

Na wielu tego typu serwisach gracz otrzymuje punkty. Gamehag wyróżnia się na tle konkurujących platform tym, że tutaj gromadzone są Kamienie Dusz. Tajemnicza nazwa przyciąga zainteresowanych użytkowników, którzy chętnie poświęcają swój czas na zdobywanie tej wyjątkowej waluty.

Jak grać by wygrać?

Kamienie Dusz można zebrać na kilka sposobów. Naturalnym sposobem na ich zdobycie jest granie w gry znajdujące się w serwisie. Co więcej, obsługa serwisu zleca użytkownikom wykonywanie dodatkowych zadań, za które na koncie gracza pojawiają się kolejne Kamienie. Sprawdzonym sposobem na punkty jest też zapraszanie do serwisu swoich znajomych, polecanie artykułów czy pisanie własnych recenzji gier.

Gamehag - przyjemne z pożytecznym

Nagrody

Serwis z pewnością nie byłby tak popularny, gdyby nie atrakcyjne nagrody. Po zebraniu odpowiedniej ilości Kamieni Dusz zawodnik może wymienić je na różnego rodzaju bonusy. Przyjmują one postać kart podarunkowych, które można wykorzystać w wyznaczonych sklepach (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych), kodów i doładowań do gier, a także kluczy do ich cyfrowych edycji. Właściciele serwisu dokładają wszelkich starań, aby pula nagród stanowiła atrakcję wśród graczy, dlatego oferta co jakiś czas rozszerza się lub ulega zmianie. Odbieranie nagród jest bardzo proste, a czas oczekiwania na nie zwykle nie przekracza kilkunastu godzin.

Czy warto grać?

Każdy ma prawo decydować o tym, co robi z wolnym czasem. Granie w gry, poza wymienionymi wyżej zaletami, uczy zawodników wytrwałości w osiąganiu celu. Zdobyta nagroda z pewnością motywuje do dalszych działań, które zawierają w sobie elementy przyjemności z czymś pożytecznym. Taka gra na pewno warta jest świeczki!

Podobne artykuły