Zarabiaj pieniądze grając w League of Angels III

Zarabiaj pieniądze grając w League of Angels III

Przeglądarkowa gra MMO-RPG oferuje bardzo dużo rozmaitych możliwości. Na tym tytule możesz nieźle zarobić. Podpowiemy ci jak tego dokonać!

Wykonuj misje i zdobywaj punkty

League of Angels III to gra MMO-RPG, która w porównaniu do swoich poprzednich części prezentuje lepszą mechanikę, jak i oprawę graficzną. Ogromna społeczność graczy i ciekawy rozwój postaci, jak i ekwipunku sprawia, że przy tym tytule można spędzić wiele godzin.

Jednak co zrobić, aby zarabiać pieniądze grając w League of Angels III? Przede wszystkim warto zarejestrować się w serwisie Gamehag, gdzie gra jest dostępna z poziomu przeglądarki. Rejestracja jest zupełnie darmowa i niesie za sobą wiele korzyści.

Grając w League of Angels III będziesz mógł zdobywać Kamienie Dusz. Punkty są bardzo ważne, ponieważ można wymieniać je na rozmaite nagrody. Jeśli chcesz zarobić pieniądze, to bez większego problemu otrzymasz bony dostępne zarówno w euro, jak i dolarach. Specjalny kod umożliwia robienie zakupów w setkach różnych sklepów. Poświęcając czas na ulubioną grę otrzymasz niepowtarzalną szansę na zdobycie pieniędzy. 

Dlaczego warto zdobywać Kamienie Dusz?

Kamienie Dusz są świetnym sposobem na zdobywanie innych ciekawych prezentów. Dużą popularnością cieszą się karty z doładowaniami do Steam czy Playstation Store. Za odpowiednią ilość Kamieni Dusz możesz także otrzymać klucze do gier, skrzynki lub Skiny.

Zarabiaj pieniądze grając w League of Angels III

Sposobem na zarabianie jest nie tylko gra w League of Angels III. Jeśli lubisz bardzo ten tytuł, to tworząc jego recenzję i udzielając się na forum również zdobędziesz kolejne Kamienie. Posiadacze smartfonów mogą zainstalować specjalną aplikację, gdzie również pojawią się rozmaite szanse na pozyskanie dodatkowych punktów.

Zadania w League of Angels III już czekają

Zarabiaj pieniądze grając w League of Angels III

Pierwszym krokiem do zdobycia Kamieni Dusz jest wykonanie trzech pierwszych zadań. Przykładowo za rozpoczęcie trzeciego rozdziału już dostaniesz całkiem sporą ilość punktów. Największym plusem jest to, że misje nie są wymagające. Niezależnie od poziomu zaawansowania, poradzisz sobie bez najmniejszego kłopotu. Gracze League of Angels III potwierdzają, że zdobywanie Kamieni jest łatwe i przyjemne!

Rozerwij się także przy innych grach 

W serwisie Gamehag znajduje się także wiele gier podobnych do League of Angels III. Jeśli chciałbyś trochę odpocząć od tego tytułu, to do dyspozycji jest cała lista ciekawych gier. Każda z nich oferuje inne nagrody i specjalne misje umożliwiające zgarnięcie Kamieni Dusz. Do wyboru są także proste minigry dostępne na telefonach i tabletach. To świetne propozycje podczas jazdy autobusem czy przerwy w szkole.

Podobne artykuły